Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 17 września 2018

Osuszacz powietrza TTK 350 S

Sprzęt budowlany - kupno

Opis:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.dry24.pl/ w naszej ofercie urządzenia tylko Europejskich producentów - Niemcy, Wielka Brytania, Francja...

Dzięki sprężarce rotacyjnej o mocy 1,07 kW i systemowi odszraniania gorącym gazem gwarantuje wysoki poziom osuszania także w niskich temperaturach. Wszystko to czyni z osuszacza TTK 350 S elastyczne rozwiązanie w usuwaniu szkód po zalaniu i osuszaniu nowych budynków.

Odnajdzie się wszędzie, z rezerwami wydajności…

TTK 350 S nadaje się optymalnie do zastosowania przemysłowego z częstą zmianą miejsca.Praktyczne detale jak zintegrowany licznik roboczogodzin, czy duże gumowane kołą nie pozostawiające śladów na wrażliwym podłóżu umożliwiają jego elastyczne zastosowanie w różnych warunkach.

Osuszacz TTK 350 S posiada ergonomiczny uchwyt, z możliwością regulacji położenia, w celu optymalnego przenoszenia przez schody lub trudnym terenie.Osuszacz ten w przerwach pomiędzy użyciem można łatwo magazynować układając go w stosy. Wymienny filtr powietrza jest łatwo dostępny i prosty w czyszczeniu.

Przy dłuższym, stałym osuszaniu bez nadzoru można oprócz oddzielnego przyłącza do przewodu odprowadzającego wodę użyć opcjonalnie w pełni automatycznej pompy kondensatu.

Dane techniczne osuszacza TTK 350 S w skrócie:

Wydajność osuszania maks.: 70 l / 24 h
Automatyczne osuszanie sterowane higrostatem
Profesjonalne, automatyczne odszranianie gorącym gazem
Licznik roboczogodzin
Sprężarka z tłokiem środkowym
Pojemnik na wodę: 6 l
Napięcie przyłączeniowe: 230 V (50 Hz)
Dł. 450 x szer. 500 x wys. 740 mm, waga 44 kg


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...