Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Podnośniki samojezdne, nowe i używane - maszyny budowlane - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
PRÓŻNIOWY ROBOT MONTAŻOWY BEFARD XC600

PRÓŻNIOWY ROBOT MONTAŻOWY BEFARD XC600

Bielsko-Białaśląskie 63 000 2019-02-11
znajdzto.pl / ... / Podnośniki / Podnośniki samojezdne
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu PODNOŚNIKI SAMOJEZDNE z województw: Zobacz ogłoszenia z działu PODNOŚNIKI SAMOJEZDNE z miast:

Podnośniki samojezdne

 

Podnośniki znajdują zastosowanie w wielu branżach. Najczęściej wykorzystywane są podnośniki koszowe montowane na podwoziu auta ciężarowego lub samojezdne.

 

Podnośniki samojezdne mają tę zaletę, że są małe, kompaktowe i łatwo nimi operować w miejscach, gdzie samochód ciężarowy nie mógłby podjechać, np. w przypadku przycinania gałęzi drzew w parkach, montażu reklam w uliczkach. Wąskie podnośniki samojezdne potrafią przejechać przez drzwi o szerokości nawet 89 cm. Dodatkowo posiadają niską masę własną, nadają się do prac w pomieszczeniach i nie niszczą podłoża, na którym stoją. Podnośniki samojezdne posiadają możliwość podnoszenia na wysokość od 16 do 38 m.
Obecnie dostępne podnośniki samojezdne występują w różnych wariantach – teleskopowo-przegubowe, nożycowo-elektryczne, nożycowo-spalinowe. Dobrym rozwiązaniem do zastosowań w magazynach i halach towarowych jest wybór nożycowych podnośników samojezdnych z napędem elektrycznym. Posiadają dużą platformę roboczą i duży udźwig, dlatego sprawdzają się w pracach montażowych i w konserwacji urządzeń, które znajdują się na wyższych poziomach i wymagają podniesienia ciężkiego sprzętu czy narzędzi do naprawy. Podnośniki samojezdne posiadają różne parametry techniczne i wymiary, co umożliwia dobór odpowiedniego podestu ruchomego do konkretnych potrzeb.
Innym rodzajem podnośników samojezdnych są podnośniki teleskopowo-przegubowe o napędzie elektrycznym lub spalinowym. Nadają się prac na powietrzu i w trudno dostępnych miejscach. Konstrukcja przegubowo-teleskopowa umożliwia bowiem ustawienie podnośnika tak, aby ominąć przeszkodę znajdującą się pod koszem, co jest przydatne magazynach z dużą ilością towarów i konieczne jest precyzyjne umieszczenie ładunku w określonym miejscu.

 

 

 

 

 

 

Proszę czekać - ładowanie treści...