tagi midi koparki
operator koparki
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty

Midi koparki, nowe i używane - maszyny budowlane - ogłoszenia znajdzto.pl (2)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
OBROTNICE HYDRAULICZNE 360 stopni DO ŁYŻEK

OBROTNICE HYDRAULICZNE 360 stopni DO ŁYŻEK

Krzyszkowicemałopolskie - 2021-02-24
znajdzto.pl / ... / Koparki / Midi koparki
Tiltraton - obrotnice 360 do łyżek

Tiltraton - obrotnice 360 do łyżek

Krzyszkowicemałopolskie - 2021-02-21
znajdzto.pl / ... / Koparki / Midi koparki
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MIDI KOPARKI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MIDI KOPARKI z miast:

Midi koparko-ładowarki

 

Midi koparko-ładowarki to maszyny wieloczynnościowe o udźwigu od 7 do 12 ton. Duża popularność tych urządzeń sprawia, że oferta koparko-ładowarek ciągle się rozwija.

 

Wiele midi koparko-ładowarek łączy w sobie funkcję przemysłowego ciągnika. Pozwalają bowiem na transport ciężkich ładunków na niewielkie odległości. Ponadto dzięki szerokiej gamie osprzętu midi koparko-ładowarki mogą znaleźć zastosowanie w budownictwie, przemyśle i rolnictwie. Dzięki łatwemu sterowaniu koparko-ładowarką może operować także osoba bez doświadczenia w tym zakresie. Zaletą midi koparko-ładowarek jest to, iż są one maszynami zwrotnymi, a jednocześnie stabilnie trzymają się podłoża. Kabina w koparko-ładowarkach może obracać się o 180 stopni. Z reguły koparko-ładowarki mają dwubiegowe skrzynie biegów do pracy wolnej oraz do transportu. Skonstruowane są na podwoziu traktora o podwoziu kołowym. Na rynku oferowany jest osprzęt wymienny do koparko-ładowarek w postaci łyżek wieloczynnościowych z zębami, ostrzem lub widłami paletowymi, łyżek dzielonych, łyżek podsiębiernych z zębami, łyżek do skarpowania, lemieszy do śniegu, wideł paletowych, odśnieżarek wirnikowych, zamiatarek, workownic do piasku, młotów wyburzeniowych, frezarek do asfaltu oraz wiertnic hydraulicznych. Wielość osprzętu powoduje, że midi koparko-ładowarki są maszynami wielozadaniowymi, świetnie nadają się do pracy w ciasnych pomieszczeniach i w ograniczonej przestrzeni, jednocześnie nie są kosztowne w eksploatacji. Dobrze sprawdzają się przy budowach dróg, a dzięki poprzecznie łamanemu wysięgnikowi umożliwiają pracę także wzdłuż ścian budynków i murów.

Proszę czekać - ładowanie treści...