tagi midi koparki
operator koparki
zobacz więcej
Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Meble kuchenne Stolkar
Meble kuchenne Stolkar

Warszawa

1,00

Midi koparki, nowe i używane - maszyny budowlane - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
OBROTNICE HYDRAULICZNE 360 stopni DO ŁYŻEK

OBROTNICE HYDRAULICZNE 360 stopni DO ŁYŻEK

Myślenicemałopolskie - 2020-03-27
znajdzto.pl / ... / Koparki / Midi koparki
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu MIDI KOPARKI z województw: Zobacz ogłoszenia z działu MIDI KOPARKI z miast:

Midi koparko-ładowarki

 

Midi koparko-ładowarki to maszyny wieloczynnościowe o udźwigu od 7 do 12 ton. Duża popularność tych urządzeń sprawia, że oferta koparko-ładowarek ciągle się rozwija.

 

Wiele midi koparko-ładowarek łączy w sobie funkcję przemysłowego ciągnika. Pozwalają bowiem na transport ciężkich ładunków na niewielkie odległości. Ponadto dzięki szerokiej gamie osprzętu midi koparko-ładowarki mogą znaleźć zastosowanie w budownictwie, przemyśle i rolnictwie. Dzięki łatwemu sterowaniu koparko-ładowarką może operować także osoba bez doświadczenia w tym zakresie. Zaletą midi koparko-ładowarek jest to, iż są one maszynami zwrotnymi, a jednocześnie stabilnie trzymają się podłoża. Kabina w koparko-ładowarkach może obracać się o 180 stopni. Z reguły koparko-ładowarki mają dwubiegowe skrzynie biegów do pracy wolnej oraz do transportu. Skonstruowane są na podwoziu traktora o podwoziu kołowym. Na rynku oferowany jest osprzęt wymienny do koparko-ładowarek w postaci łyżek wieloczynnościowych z zębami, ostrzem lub widłami paletowymi, łyżek dzielonych, łyżek podsiębiernych z zębami, łyżek do skarpowania, lemieszy do śniegu, wideł paletowych, odśnieżarek wirnikowych, zamiatarek, workownic do piasku, młotów wyburzeniowych, frezarek do asfaltu oraz wiertnic hydraulicznych. Wielość osprzętu powoduje, że midi koparko-ładowarki są maszynami wielozadaniowymi, świetnie nadają się do pracy w ciasnych pomieszczeniach i w ograniczonej przestrzeni, jednocześnie nie są kosztowne w eksploatacji. Dobrze sprawdzają się przy budowach dróg, a dzięki poprzecznie łamanemu wysięgnikowi umożliwiają pracę także wzdłuż ścian budynków i murów.

Proszę czekać - ładowanie treści...