Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 20 maja 2020

Drogi tymczasowe, płyty kompozytowe zamiast betonowych

Sprzęt budowlany - wynajem

Opis:

Potrzebujesz drogi tymczasowej? musisz uchronić grunt przed zniszczeniem? chcesz stworzyć platformę dla ciężkiego sprzętu budowlanego?
Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie w 3 wariantach:

M-mat: płyta „eventowa” / „budowlana” o wymiarze 3m2 (244x122x1,2cm), waży 35kg i ma nośność 80t/m2. Używana jako tymczasowa droga dojazdowa, transportowa, parkingi, chodniki, powierzchnia posadowienia scen podczas imprez masowych i sportowych.

L-mat: płyta „budowlana” o wymiarze 6m2 (300x200x4,7cm) waży 235kg i ma nośność 160t/m2. Stosowana do wykonywania dróg dojazdowych na budowy, jako powierzchnia składowania, platforma montażowa, idealna dla firm z branży odnawialnych źródeł energii, przy wydobyciu ropy i gazu, infrastruktury, prac gruntowych.

XL-mat: płyta „budowlana” o wymiarze 8m2 (400x200x9,4cm) waży 360kg i ma nośność 415t/m2. Wykorzystywana do ciężkich zadań w ekstremalnych warunkach pogodowych, w terenie podmokłym i bagnistym. Płyta ma konstrukcję plastra miodu, wypełniona jest specjalną pianką, która zapewnia jej pływalność i zabezpiecza przed przedostaniem się wody na powierzchnię jezdną płyty.

Dysponujemy własną ekipą montażową, zapewniamy logistykę i transport na terenie całej Europy.

Chcesz wypożyczyć lub kupić płyty ale nie wiesz jakie płyty wybrać? Napisz do mnie lub zadzwoń


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...