Powrót do wyników wyszukiwania Dodane 9 stycznia 2018

Agregat szpachlarski Komatz Gtech Ranger

Inne

Opis:

Firma Polspray oferująca agregaty malarskie, szpachlarskie i tynkarskie takich marek jak Graco, Wagner, Titan, Kaleta prezentuje w sprzedaży nowe na polskim rynku agregaty marki Komatz. Nowość - agregat malarski Komatz Gtech 2000 oraz agregat szpachlarski Komatz Gtech Ranger.


Gtech Ranger to najmocniejsze urządzenie do gładzi z długą pompa i nisko osadzoną kulą zaworową. kłada się na bardzo nisko koszt eksploatacji, odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także bardzo atrakcyjną cenę. Urządzenie utrzymuje stabilne ciśnienie pracy.
Gtech Ranger to najmocniejsze urządzenie do gładzi z długą pompa i nisko osadzoną kulą zaworową. Wydajność to aż 6.2 L. Przetestowane przez 11 miesięcy w naszej wypożyczalni, aby nasi klienci mogli być w 100% pewni, iż będą mieli nieocenioną pomoc na placu budowy. Agregat wyposażony w stabilną płytę główną, odporną na dużą ilość pracy oraz przeciążenia instalacji. Potężnie zbudowana przekładnia i zapas mocy sprawiają, iż urządzenie pracuje powoli z dużą lekkością na dyszach 533-541.

Zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.


zadaj pytanie ogłaszającemu


Twój e-mail*
Twoja wiadomość*

najnowsze ogłoszenia w tej kategorii

Proszę czekać - ładowanie treści...