Witaj w wyszukiwarce ofert z Twojej okolicy. Wybierz KWADRAT widoczny u góry mapy, zaznacz lokalizację i zaakceptuj wybór poprzez OK. Poręczna ŁAPKA pozwala na przesuwanie obszaru, a suwak z lewej strony przybliża lub oddala mapę. Powrót do tradycyjnej wyszukiwarki możliwy jest poprzez UKRYJ OBSZAR NA MAPIE.

super oferty

zobacz super oferty zobacz super oferty
Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Sprzedam działkę leśną
Sprzedam działkę leśną

Widawa

12 000

Deski podłogowe sosnowe

Cieplewo

39

Kompresor Atlas Copco - nowy i używany - maszyny budowlane - ogłoszenia znajdzto.pl (1)

Na mapie prezentujemy oferty z poniższej listy ogłoszeń z poprawnie podaną lokalizacją (miasto i ulica). Przejście na kolejną listę ogłoszeń powoduje odświeżenie danych na mapie
Foto Tytuł ogłoszenia Miejscowość Cena Dodano
Skupujemy Spółki ze stratą  tel. 884- 344- 344

Skupujemy Spółki ze stratą tel. 884- 344- 344

Warszawamazowieckie 1,00 2018-06-20
znajdzto.plBudownictwo / Kompresory
Miejscowości Województwa
Zobacz ogłoszenia z działu KOMPRESORY z województw: Zobacz ogłoszenia z działu KOMPRESORY z miast:

Kompresory

 

Kompresor, inaczej sprężarka, jest maszyną, której zadaniem jest podwyższenie ciśnienia gazu lub wprawienie go w obieg.

 

Obecnie oferowane są kompresory w dwóch rodzajach – wyporowe i dynamiczne. Te pierwsze dzielą się jeszcze na tłokowe, śrubowe i łopatkowe. Spośród kompresorów tłokowych można wyróżnić także kompresory olejowe, bezolejowe oraz przenośne. Rola i zastosowanie sprężonego powietrza sukcesywnie rośnie, tak jak rośnie znaczenie dostępu do źródeł energii i wody. W przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym, medycznym i w produkcji najczęściej wykorzystuje się kompresory śrubowe, które cechują się stabilnością pracy, mimo osiągania dużej szybkości wału. Kompresory obrotowe posiadają z kolei mniejszą moc i osiągają mniejszą prędkość, dlatego znajdują zastosowanie w laboratoriach, w stomatologii, robotyce czy w drukarniach. Kompresory wykorzystywane są także w zakładach rzemieślniczych, w branży budowlanej, transportowej, w obiektach użyteczności publicznej i przy montażu klimatyzacji samochodowych. Kompresory wytwarzają napęd do kluczy pneumatycznych, szlifierek czy wiertarek. Wykorzystywane są do pompowania opon, dystrybucji gazu ziemnego czy do transportu materiałów sypkich. Kompresory znajdują także zastosowanie w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego, np. chłodziarek, wentylatorów, odkurzaczy czy suszarek do włosów. Popularność kompresorów różnego rodzaju jest obecnie bardzo duża. Zakupem kompresorów interesują się duże firmy, przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i osoby prywatne. Przy wyborze odpowiedniego kompresora mogą pomóc fachowcy w sklepach stacjonarnych i internetowych zajmujących się sprzedażą sprężarek. Dobór odpowiedniego kompresora uzależniony jest od wielu czynników – jego przeznaczenia, mocy, budowy, a także stopnia jego mobilności. Wiele informacji na temat kompresorów można znaleźć obecnie w sieci. Funkcjonuje wiele portali poświęconych kompresorom, na których użytkownicy doradzają przy wyborze odpowiedniej sprężarki i dzielą się swoimi doświadczeniami z użytkowania kompresora. Warto także śledzić na bieżąco aktualne rankingi sprzedaży kompresorów, przeglądać prasę specjalistyczną i broszury reklamowe. Obecnie wiodącymi producentami kompresorów są Orlik, Bambi, Gentilin, Fini, Renner.


Proszę czekać - ładowanie treści...